.

.

Мажите Квартал Zip Pullover Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Шарени Поло Џемпери Класичен Патент Висок Врат Солидна Боја Плетени

Мажите Квартал Zip Pullover Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Шарени Поло Џемпери Класичен Патент Висок Врат

DEN 2128.80

Износ
Во продавницата.

Одлично за есен, зима и пролет.Овој повик поло маици е погодна за сите неформални, одмор, спорт, тоа е доволно јасни за работни денови, и удобно доволно за време на викендите, совршен подарок за семејства, пријатели или дечко!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите