.

.

Лосион за Сад, Исклучително Изработка Празни Патување Шише Трајни Лесен За Употреба за Дома

Лосион за Сад, Исклучително Изработка Празни Патување Шише Трајни Лесен За Употреба за Дома

DEN 2011.20

Износ
Во продавницата.

Користете ги за издавање на лосиони и лосиони да се исполнат многу од вашите чистење решенија. Раздавам за нега на кожата производи или етанол или вода во контејнери.Спецификација : Предмет Тип : Патување Bottle Product Материјал : Главен Тело домашно МИЛЕНИЧЕ/Додаток PPColor : White Product Затегнување Државата Висина : Околу.Многу погодна за бања кабинети, садопери, патување, одмор и секојдневна употреба. Трите шишиња ги задоволи повеќекратна употреба и да се користи повеќе за вас и вашето семејство, и се идеални контејнери за чистење, патување и фризерски производи.Со капацитет од 150ml, тоа може да ги исполни вашите повеќе потреби.71 in Diameter : Прибл.Работна Температура : Настинка/отпорни на топлина (-20℃-60℃)Пакет Листата : 3 x Патување Б.44 in Weight : Прибл.Направени од високо‑квалитетни пластични, не‑токсични и невкусна, се безбедни за употреба, нема потреба да се грижите за тоа што е скршен, трајни и јасно, и се користи.Пумпата главата цврсто се вклопува без да се грижиш за истекување. Со капацитет од 150ml, тоа може да ги исполни вашите повеќе потреби. Направени од високо‑квалитетни пластични, не‑токсични и невкусна, се безбедни за употреба, нема потреба да се грижите за тоа што е скршен, трајни и јасно, и се користи.Користете ги за издавање на лосиони и лосиони да се исполнат многу од вашите чистење решенија.Лесни, мини шише е многу погоден за патување, и тоа е погодно да се стави во вашиот паричник или носете го со вас.00 in Product Користење Државата Висина : Околу. Лесен за користење, подготовка на шишето, unscrew пумпа главата, издаваат на пополнување течност во пенење шише, завртка пумпа главата и го користат лесно.1 oz Applicable Тип : Патување, убавина, нега на кожата, clean Applicable Места : Облекување простории, тоалети, бањи, козметички салони, hotels Product Стил : Едноставен и fresh Application : се Користи за да се спакуваат рака мие, туш гел, итн.

Параметрите на производот

Item Type:
Travel Bottle
Product Material:
Main Body PET/Accessory PP
Color:
White
Product Tightening State Height:
Approx.127mm / 5.00in
Product Using State Height:
Approx.145mm / 5.71in
Diameter:
Approx.55mm / 2.17in
Width:
Approx.36.5mm / 1.44in
Weight:
Approx. 117g / 4.1oz
Applicable Type:
Travel, beauty, skin care, clean
Applicable Places:
Dressing rooms, toilets, bathrooms, beauty salons, hotels
Product Style:
Simple and fresh
Application:
Used to pack hand wash, shower gel, etc.
Working Temperature:
Cold/heat resistant (-20℃-60℃)
Package List:
3 x Travel B :

Им се допаѓа и на купувачите