.

.

KSSMJZ Мини Соларни загревачи на Вода Фонтана Базен Езерцето Водопад Фонтана, Градина Декорација Отворено Птица Бања Соларен Погон Фонтана Лебди на Вода

KSSMJZ Мини Соларни загревачи на Вода Фонтана Базен Езерцето Водопад Фонтана, Градина Декорација Отворено Птица

DEN 1768.80

Износ
Во продавницата.

Предмет тип : Лебди Fountain Power : 8 V/1.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Висока ефикасност соларен панел, нема потреба надворешни батерии или електрична енергија. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Кога нема вода, пумпа автоматски ќе престане да го штити моторот.Кога нема вода, пумпа автоматски ќе престане да го штити моторот.Ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за различни прилики, како птица бања, риба резервоарот, мал базен, градина декорација и сл.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.Еко-пријателски материјал се со префинет занаети, отпорни на абење и издржливи.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1 * вода pumps Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.30-60m вода,-спреј висина, убава и шармантна, нуди прекрасно визуелно уживање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите