.

.

Пушач Чад Цевка Кутија за Пелети Скара, 304 од не 'Рѓосувачки Челик BBQ Ладно Пушач Генератор Цевка, 2,5 Часа на Billowing Топла или Ладна Пушењето - 6 Хексагонални

Пушач Чад Цевка Кутија за Пелети Скара, 304 од не 'Рѓосувачки Челик BBQ Ладно Пушач Генератор Цевка, 2,5 Часа

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

【Повеќе Погодна】Користи со Дрво Пелети како Цреша / Hickory / Mesquite/ Apple / Pecan..итн, Работа во било Гас / Eletric / Јаглен Скара или Пушачи. 【Како Тоа Функционира】Стави Дрво Пелети во Пушач Цевка, потоа Светло Дрво Пелети, Континуирано Billowing Чад Носи Уникатен Вкус за Храна на Скара, со што на Храна Повеќе Вкусни. 【Пушењето До 2,5 Часа】6" Должина за Долгогодишна Работа, Совршен за Двете Топла и Ладна Пушењето Свинско месо, Ребра, Излечи Месо, Сланина, Јагнешко, Пилешко, Риба, Топли Кучиња, Колбаси, Сирење, Ореви, Овошје, Пченка и така натаму. 【Безбедност на храна & Здрав】Пушач Цевка Направен од Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, Безбедност на Храна и Лесно да се Чисти, Издржливи Хексагонални Стил Обезбеди усогласен со Пушењето. 【Пакетот Вклучува】1x 6" Хексагонални Пушач Цевка.Боја : 6" Шестоаголна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите