.

.

Сончеви Денови Забава Пумпа Акција Blaster – со Реални Звуци и Фрлањето Игра Школки | Лов Улога Игра Играчка | Каубој Костими за Деца – Maxx Акција, дрво жито

Сончеви Денови Забава Пумпа Акција Blaster – со Реални Звуци и Фрлањето Игра Школки | Лов Улога Игра Играчка

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

ДЕТАЛЕН ДИЗАЈН : Точно на живот карактеристики го прави за забава игра време.30" долго играчка пушка има реални бои, дрво жито и портокалово совет за безбедност.РЕАЛНА ЗВУЦИ : Ова имагинација зголемување играчка дава часови на забава.Се подготвуваат за максимална улога игра забава, оваа игра пиштол карактеристики електронски звук ефекти кога чкрапалото е повлечен.ФРЛАЊЕТО ШКОЛКИ : вклучени четири гранати навистина eject кога ќе употреба на пумпа за акција!Уживајте во акција со класичен лизгачки акција со секоја пумпа.РЕАЛНА ВЧИТУВАЊЕ : Load и вадење на вистински школки!Едноставно внесете го три школки и види ги исфрли по секоја пумпа.Децата ќе се чувствуваат како вистински ловци на своите замислени цели.КОСТИМ за ДОДАТОК : одлична играчка за внатрешна или надворешна претендираат игра и совршениот костим додаток за било каубој костим или лов облека.Боја : Дрво Жито.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите