.

.

Samsung QN65LST7TA Тераса 65 на Отворено-Оптимизиран QLED 4K UHD Smart TV со HW-LST70T 3.0 Канал Тераса Soundbar и WMN-4277TT Целост Предлогот Ѕид за 65 Тераса ТВ (2020)

Samsung QN65LST7TA Тераса 65 на Отворено-Оптимизиран QLED 4K UHD Smart TV со HW-LST70T 3.0 Канал Тераса Soundbar

DEN 261.60

Износ
Во продавницата.

ОТВОРЕНО ОПТИМИЗИРАН СЛИКА : Висок квалитет на 4 K QLED конструиран за да изгледаат живописни и светол бел ден.ВРЕМЕТО-ОТПОРНИ ОТЦЕНЕТИ : Отпорни на екстремни и е најдобар во класа IP55 времето отпорни трајност од вода и прашина.SMART TV НАПОЈУВА СО TIZEN : Оди подалеку од Smart TV со апликации, супер лесна контрола, и на додатоци кои се воздигне гледа искуство.На ОТВОРЕНО - ОПТИМИЗИРАН ЗВУК : Никогаш не пропуштајте еден збор со центар говорникот посветен на доставување кристално јасно dialouge што може да се слушне дури и над надвор од амбиентални звуци.ОТВОРЕНО ОПТИМИЗИРАН ТВ МОНТАЖА - Држи силен и здрав, дури и во надворешни средини.Samsung LST7 TA Тераса QLED 4 K UHD Интуитивен Smart TV - Отворено Оптимизиран Директни Целосна Низа 16 X - Тенок Дизајн - IP55 Оценет за Времето Отпорни - 240 Hz Движење го Оценувате - Квантна HDR 32 X - Широк Приказ Агол со Анти-Отсјај - Адаптивни Слика - Мулти-Соба Поврзување - 20 W Звучен Излез - Амбиентниот Mode - Виртуелен Асистент Компатибилност - Изградена-во Air Play 2 - Smart Home Уреди Компатибилни - Игра Подобрувач - Мобиле View - Универзален Водич - Активен Гласовен Засилувач - Dolby Digital Plus - Bluetooth - Wifi-От - 3 HDMI - 1 USB - Ethernet - Mountable - (Титан Црна).Овој пакет вклучува еден (1) Samsung Тераса, ТВ и една (1) Samsung Soundbar и Планината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите