.

.

Coldlike Избегнување беспилотни Летала со Камера за Возрасни 4k, Реле Пренос на 3 Километри UAV, Три-оската Механички Gimbal, Brushless Мотор, GPS Летало за Почетници, Авто се Врати ?

Coldlike Избегнување беспилотни Летала со Камера за Возрасни 4k, Реле Пренос на 3 Километри UAV, Три-оската

DEN 2253.60

Износ
Во продавницата.

GPS ФУНКЦИЈА:предниот дел на UAv е опремен со автоматско избегнување на функцијата.Тоа автоматски ќе се избегнат пречките по откривање на нив, па како да се силно подобрување на лет безбедност.BRUSHLESS МОТОР:Опремени со 4 K ESC камера, high-definition анти-се тресат леќа,одлични оптички перформанси, може да снима секој незаборавен момент во вашиот живот, снимајте прекрасни и убави слики.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ:Електронски autostability точно може да се реализира лебди режим на висина и positionlt да може ефективно да се спречи анти-тресење како и преземање на слики и за снимање за да се реализира на ветер отпор и антенски фото стабилност.ИНТЕЛИГЕНТНИ ЛЕТ:Ако парцела саканиот лет траекторија, тоа може да лет како траекторија.Тоа ослободува вашите раце без мачна работа.Тоа може да оди каде што сакаш.Тоа го прави да се извонредно.Преку мобилен СТАН, што ја отвора 3 D VR функција.Тоа може да соработуваат со мобилни телефони со VR очила за да се види рамки со вистинската визија.Тоа е повеќе шокантна.АВТОМАТСКО ВРАЌАЊЕ:Креативни MV производство и убавина филтер; по кликнување на mv копче на АПЛИКАЦИЈА за контрола на страната, тоа влегува во MV интерфејс за составување на филмот.Како нежно лизгање на прст, тоа може да се регулира објективот рамка во секое време и каде што можат да го контролираат во близина и далечински далечина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите