.

.

adidas Racer TR21 Чевли - Женска Работи

adidas Racer TR21 Чевли - Женска Работи

DEN 1760.16

Износ
Во продавницата.

100% Кожа.Гумен ѓон.Чипка затворање.Кожа и текстил големи, Меки се чувствуваат.Cloudfoam midsole, Гумени outsole.Платнена обвивка.Primegreen.Овие adidas чевли се донесе на спортски стил на водење на обувки на вашиот секојдневен изглед.Се движат самоуверено низ вашиот ден во удобно сит се вклопуваат и лесен midsole кој обезбедува сите-ден амортизирање underfoot.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали. 50% на горниот дел е рециклираната содржина.Не богородица полиестер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите