.

.

Nike Women ' s Трка Работи Чевли, 7.5 нас

Nike Women ' s Трка Работи Чевли, 7.5 нас

DEN 4296.00

Износ
Во продавницата.

Најк има комбинација на две генерации на Air Max технологија - Воздух Vapor Max и Air Max 360 - за да креирате нова силуета : Воздух Vapor Max 360. Комбинирање на Vapor Max outsole што го направи своето деби во 2017 со врвот на Air Max 360 од 2006 година, Воздухот Vapor Max 360 зафаќа две генерации на влијателните Најк технологии.Елегантна и брзо, горниот дел е вистински репродукција на оригиналниот Air Max 360 е неверојатно стил благодарение на својата ребрести текстури и sinuous линии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите