.

.

adidas Мажите Лајт Racer се Прилагодат 4.0 Работи за Чевли

adidas Мажите Лајт Racer се Прилагодат 4.0 Работи за Чевли

DEN 892.80

Износ
Во продавницата.

100% Гума.Увезени.Гумен ѓон.Мажите cushioned лизга-на чевли со изгледот на тркачите, направени со рециклирани материјали.Лизга-за изградба со еластична лента.Mesh горниот дел со sock-како се чувствуваат.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали. 50% на горниот дел е рециклираната содржина.Не богородица полиестер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите