.

.

Брукс Мажите Глицерин 19 Неутрален Работи за Чевли

Брукс Мажите Глицерин 19 Неутрален Работи за Чевли

DEN 3179.52

Износ
Во продавницата.

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ПО : Глицерин 19 е совршен за тркачите кои мислат, не постои такво нешто како премногу амортизирање.Кадифен внатрешни одговара и мека транзиција задржи тркачи опкружен со мекост.НЕУТРАЛЕН ПОДДРШКА : Обезбедува неутрална поддршка нудејќи максималниот износ на амортизирање.Идеален за пат води, крстот обука, салата или каде можеби ќе сакате да ги земете!Претходник : Глицерин 18. Се погледне за Брукс Глицерин GTS 19 за ист стил, со додадени Поддршка.СУПЕР-МЕКИ АМОРТИЗИРАЊЕ : The ultimate во мекост и врвна удобност, наменета за тркачите кои сакаат pillowy мека амортизирање.На Глицерин 19 со ДНК на ЛОФТ нуди нашиот најголем кадифен underfoot искуство уште толку тркачи уживате во удобноста што оди на дистанца.КАДИФЕН ОДГОВАРА : кадифен чувство на внатрешна водат bootie го опкружува ногата и се движи и да се проширува со вашиот чекор.На инженерните мрежа горниот го подобрува одговара.МАЗНИ ПРЕМИНИ : На кадифен транзиција зона прави секој потег од пета до пети се чувствувате неверојатно мека и мазна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите