.

.

Nike Women ' s Работи за Чевли

Nike Women ' s Работи за Чевли

DEN 2899.92

Износ
Во продавницата.

Кожа и синтетички единствена.Целосна должина Најк Реагираат midsole за cushioned удобност.Лесни горниот дел за елегантен изглед и дише чувствуваат.Внатрешниот ракав и ниска јака профил одговара на вашиот нога за трки се чувствуваат.Карбонски влакна плоча во midsole се намалува и се проширува за флексибилна се чувствуваат.ТРКА ЧЕВЛИ СО PROPULSIVE МОЌ.Vaporfly Инспириран Од Nike Zoom Летаат 3 чевли нуди тркачи растојание удобност и трајност во текот на трката.На propulsive сила од карбонски влакна единствена плоча ви помага да се задржи темпото километар по километар.Целосната должина Најк Реагираат midsole салда амортизирање и отвореноста со лесни, трајни пена што обезбедува исклучително униформа движење.Транспарентен горниот навраќа на брзина.Внатрешниот ракав и ниска јака понуда ногата совршено се вклопуваат за трката.Рамна карбонски влакна единствена внатрешноста на midsole може да се зголеми или да се намали износот на влакна слоеви за максимална флексибилност кога се работи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите