.

.

mitvr Мода Кошаркарски Патики Mens Жени со Висок и Низок Врвен Тенис Чевли Спорт Спортски Секојдневен Чевли за Мажи

mitvr Мода Кошаркарски Патики Mens Жени со Висок и Низок Врвен Тенис Чевли Спорт Спортски Секојдневен Чевли

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Гумен ѓон.Спортски Стил : машки спорт трчање се дише и удобно, обезбедува флексибилни поддршка на вашиот тренингот барања со плетени горниот и иновативен outsole дека се проширува и flexes со ногата.Саќе Insole : Обезбеди саќе во облик висок квалитет меморија табани, со breathability, мекост и удобност.Гумени Outsole : специјално дизајнирани outsole шема се проширува во секоја насока, нуди влијание тапацир со секој чекор.Гума парчиња заврши страна на чевли за дури и повеќе стабилност и влечење.Стабилност : Анти-лизга гумени единствена за лесни и флексибилни тапацир, нуди стабилност во текот на страна-на-страна движења.Прилики : машки Модни Патики, лесно може да се спарите со фармерки , панталони, било спорт носат и секојдневен носат.Одлично за секојдневно одење, трчање, lounging околу, возење, патување, џогирање, работа, тренинг и слично.Адвокатско Мода Патики, лесно може да се спарите со фармерки , панталони, било спорт носат и секојдневен носат.Направени од дише решетката ткаенина, која им овозможува на вашите нозе да дишат слободно кога трчање или одење.Прилагодливи чипка дизајн, гарантира удобно се вклопуваат.Обезбеди дише саќе во облик на меморија табани, со мекост и удобност.Гумени outsole со висока еластичност, не се лизга и носат-отпорни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите