.

.

adidas Жените Одговор Супер 2.0 Работи за Чевли

adidas Жените Одговор Супер 2.0 Работи за Чевли

DEN 654.24

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Текстилни Синтетика.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Жените трчање со тапацир и стабилност за секојдневни работи.Редовно одговара; Гумени outsole за контрола.Текстил горниот со лиен TPU пета парче за флексибилност со стабилна пета.Adibouncy ЕВА sockliner овозможува амортизирање; Зголемете midsole за одговорно енергија да се вратат.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали. 50% на горниот дел е рециклираната содржина.Не богородица полиестер.Активност никогаш не трае еден ден.Овие жени е adidas трчање имаат Adibouncy sockliner и Поттик midsole за покачена амортизирање и енергија да се вратат.На TPU пета парче обезбедува дополнителна стабилност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите