.

.

Sunbeam 2524 200-Вати 6-Брзински Рака Миксер, Бела со Црни Акценти

Sunbeam 2524 200-Вати 6-Брзински Рака Миксер, Бела со Црни Акценти

DEN 936.00

Износ
Во продавницата.

200-вати мотор. 6 променлива брзина.Удобни, меки зафат се справи.Пета и сад одмор.Вклучува 2 хром beaters. 200-вати мотор. 6 променлива брзина.Удобни, меки зафат се справи.Пета и сад одмор.Вклучува 2 хром beaters.Sunbeam Рака Миксер со 200 Вати Мотор, 6 Брзина ергономски рачка, Хром beaters, Сад и Пета одмор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите