.

.

Метал Козметички Огледало Деца со Плочка на Животните

Метал Козметички Огледало Деца со Плочка на Животните

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Сите производи е генерички.Дијаметар е од 6,2 cm.Добар материјал, издржлив и лесен, од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Издржливи Метална.Метал козметички огледало деца со Плочка на Животните.Метал козметички огледало деца со Плочка Animalmade од метал.Понудата се дизајн на услугата : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Дизајн за вашите производи и услуги ќе достапен во 12 часот.3. Ако дизајн задоволат вашата потреба, место ред.Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите