.

.

AquaSpa Висок Притисок 48-режим Луксузни 3-начин Комбо со Прилагодливи Продолжување Рака – Dual Дожд & Рачен Туш Главата – Екстра Долг 6 Метри од не ' Рѓосувачки Челик Црев?

AquaSpa Висок Притисок 48-режим Луксузни 3-начин Комбо со Прилагодливи Продолжување Рака – Dual Дожд & Рачен

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Боја : Масло-Протри Бронза.2" Лице за пошироката проток покриеност Напредни 3-зона Кликнете Dial за повеќе моќ и протокот на прецизност Анти-ги Фаќа-чиста Млазници за лесно чистење Модерен Дизајн Премиум Сите-Масло Протри Бронза Заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите