.

.

Дизајн Лале Мека TPU Жените Необичен Компатибилен за Табела Торба за 8Inch.

Дизајн Лале Мека TPU Жените Необичен Компатибилен за Табела Торба за 8Inch.

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Тоа не се имате било бренд.Само Компатибилни компатибилен за 8 инчен Табела Торба.Прилагодено Дизајн е прифатен.Висок квалитет neoprene.убаво е компатибилен со 8 инчен Табела Торба за печатење со Лале.во мода се компатибилни со 8 инчен Табела Торба Ако треба дизајн : 1. Фото дека за прилагодено дизајн треба да биде не помалку од 800*800.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Место цел.Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Превозот ќе треба да нема повеќе од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите