.

.

CXTU Робот Чистење со Правосмукалка Робот, Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Прашина Убедливо Полнење Smart Планирани WiFi APP Remote Control,Бела (Боја : Бела)

CXTU Робот Чистење со Правосмукалка Робот, Робот Правосмукалка за Дома Автоматско Прашина Убедливо Полнење

DEN 1084.80

Износ
Во продавницата.

Mihome СТАН WIFI конекција, Мерењето брод, Автоматско Чистење на Домот и за Статистика, Автоматско полнење.Напон (V) : 100-240 VPower (W) : Функција : Издржам Suction Battery Живот : None Installation : Robot Certification : ce Certification : CCCRemote Контрола : No Timing Резервација : Yes Special Вшмукување Млазницата : Чистење Brush LCD : Yes Bag Или Bagless : Со Bag Dust Кутија Капацитет (L) : Големина на(mm) : Other Dust Чување Тип : Прашина Кутија/Прашина Bucket Cord Должина (m) : Wireless Turbo Четка : YESCleaning Пат : Планирани Type Filter Тип : Циклонот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите