.

.

Tiemahun LED Паркинг Сензори за Автомобил Авто Возило Обратна Копија Радар Систем, Звук Предупредување, отпорен на Вода анти-замрзнување, 22MM Дијаметар Сензор 2.3 М Кабел X6

Tiemahun LED Паркинг Сензори за Автомобил Авто Возило Обратна Копија Радар Систем, Звук Предупредување, отпорен

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

LED дигитален дисплеј со 3 бои : зелена, жолта и црвена, го покаже растојанието помеѓу возилото и пречки.Двојно ПРОЦЕСОРОТ и надгради чип за да се подобри покриеноста и детекција (0-2.5 m).Дожд доказ, работа температура : -40 ~ +80. Работа во скоро секое време.Номинална работен напон : 10 V~16 V DC, Ултразвучно фреквенција : 40±1 KHz.Алармот Растојание : 30~150СМ, Екранот растојание : 30~250 CM.Боја : Сребро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите