.

.

XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,кровна Антена,Одговара за Ford F150 2015-2018 Raptor Ограничен XLT 2017

XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,кровна Антена,Одговара

DEN 355.20

Износ
Во продавницата.

*Автомобил Ајкула Перка антената е направена од еколошки АБС материјал,оттука таа е цврсти и издржливи,може да се одржи на долг рок UV изложеност,На гума печат на дното на антената обезбедува соодветна запечатување. *има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции и не е лесно да исчезнат,Тоа може да го зголеми јачината на сигналот и да се постигне целта на декорација. *Обликот на оваа антена е Ајкула перка вид, кој може да го намали отпор на воздухот и правец на бучава во текот возило возење,Намалување на воздушниот отпор и воздух, бучава, подобрување на стабилноста на возилото во текот брзо возење. *Лесно да го инсталирате самолепливи лепак, лесно да го инсталирате, нема дополнителна исправка, без дупчење, само чиста и сува автомобилот и се држи топлина мијалник на површината. *Ве молиме проверете дали моделот на вашиот автомобил е во согласност со производот пред купување,Ако имате било какви прашања за овој производ, во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во време, ние ќе ви одговори во времето.Рационализација дизајн за да се намали правец на влечете.Бидете сигурни да се чисти и суви вашиот автомобил пред да се држи на тоа.Издржливи, класичен, корисна и убава.Применливи модели : Universal Material : ABSColor : како на сликата покажува Пакет се Вклучени : 1*Ајкула Перка antenna Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ве молиме овозможи 1-2cm грешка, поради прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите