.

.

4tens Преносни Рака Камион Виткање 150kg Капацитет Багаж Количка со 6 Тркала Платформа Количка Количка за Кревање на Тешки Тежина за Багажот Лични Патување Авто Движат ?

4tens Преносни Рака Камион Виткање 150kg Капацитет Багаж Количка со 6 Тркала Платформа Количка Количка за Кревање

DEN 784.80

Износ
Во продавницата.

Тоа е удобен за носење или лесно складирање во автомобили багажникот, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.За да се обезбеди стабилност, ве молиме место стоки во средината на камион база и умот вашата брзина за време на употреба, исто така, одат бавно кога сте со користење на груб патот.Кога не е во употреба, багаж количка може да биде целосно пати до рамен, повеќе погодно за транспорт и чување во возила, под кревет, во плакарот или гаражи.Овој преклопен багаж количка се одликува со можност да биде продолжен вчитување на база на површина да се одржи поголеми големина продукти, ви обезбеди дополнителен простор да се одржи на стоки, нема потреба да се грижите кутија е премногу голема.Со 6 надгради двојно топката имајќи тркала, комунални количка може да се одржи до 150 кг капацитет со стабилност и мазна кога се движат тешки товарни.Шест стареење отпор гума casters со 360°на ротација врвот плоча, одлично во механичка сила и вчитување капацитет.Подигнете ја нагоре и притиснете на копчето на рачката, тоа може да биде продолжен можете да изберете соодветна висина според држи мали или поголеми големина работи.Исто така, тоа доаѓа со две еластична јажиња, одлична за безбедно вршење на големи големина кутии, тешки работи, багаж, намирници и слично.На Telescoping рачка има 3 различни висина произволни префрлување.Овој преклопен рака камион е лесно да се свитка или се одвиваат во неколку секунди.Карактеристики на производот : -ABS пластика + Метал Шест тркала, големи и тивко Прецизност додатоци, таписерии изработка Количка за дизајн 150kg Силен капацитет Лесно да се носат и поклопецот Прилагодлива висина повлече прачка Совршен за превоз на големи boxes Product Опис : -Направени од цврста градба со кориснички пластични основна плоча, задебелена нерѓосувачки челик рачка, 6 гума casters, оваа рака камион може да се одржи до 150kg капацитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите