.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyserving Количка Количка МДФ Челични Цевки Универзална Тркала Ритам Падне Превенција Салон за Убавина, Оптоварување од

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyserving Количка Количка МДФ Челични Цевки Универзална

DEN 780.00

Износ
Во продавницата.

♦♢Потсетување : Ние Може да Не Биде во Можност да се Гарантира Дека Секоја Трансакција е Совршена, Но Ние Апсолутно ги Штити Интересите на Сите Клиенти!Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас, а Остатокот Ќе се Реши!. ♦♢Собрание : Брзо и Лесно, Лесно да се Соберат, Палети Изработени од Медијапан, Лесен за Чистење и Нега. ♦♢Поле на Примена : Тетоважа Магазин, Балкон, Дома, Бања, Дневна Соба, Здравствен Центар, Ноктите Продавница, Кујна, Салон за Убавина, Итн. ♦♢Карактеристики : 3-Слој Палети, Парапет Може да Се Турка, Мдф Водоотпорен, со Парапет, Задебелена Цевка Ѕид, Силна носивоста, Стабилна и Безбедна, Универзална Тркала, Насока Контролира. ♦♢Материјал : Мдф + Челични Цевки, Најлон Тркала, Големина : 50 X33 X84 Cm, Капацитет : 50 Kg.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите