.

.

Само Танц 2020 врвка за околу Бенд, 2020 Најновите Надграден 2 во 1 Танц Бенд Зглоб бенд за Nintendo Switch, Прилагодлив Кука Јамка Еластична Трака за Радост лошите страни Контр?

Само Танц 2020 врвка за околу Бенд, 2020 Најновите Надграден 2 во 1 Танц Бенд Зглоб бенд за Nintendo Switch,

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Совршен ако сакате да имате танц игри ден со вашето семејство и пријатели!. ????【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛИ】- Еколошки материјали кои се пријателски за вашата кожа и нема да му наштети на вашата кожа кога ќе ги носи на вашиот грб.Пакет Includes1 x 11,8 инчен зглоб бенд за adults1 x 9.Една нараквица мерки 9.Овој објект е роден за да биде најдобар избор за Само Танц љубовник и други мулти-играчи игри.????【2 ВО 1 НАЈНОВИТЕ VERISON】- 2020 најновата верзија дизајн за префрлање зглоб бенд и рака/зафат за Радост-един контролори.Се користи за најпопуларниот танц игра - Само Танц 2020/2019/2018 Nintendo Switch. ????【ОСЛОБОДУВАЊЕ ВАШИТЕ РАЦЕ】- Само поп радост-лошите страни контролори и да го прикачите на грбот, а потоа танц, без страв од отфрлање или фрлање нив.Ако имате било какви загриженост, ве молиме да бидат слободни да контакт.Подготви долго лента.Како да се измери вашиот зглоб турнеја?1. ????【ОДГОВАРА НАЈМНОГУ на ЗГЛОБОТ ГОЛЕМИНИ】- Вештерка прилагодливи велкро ремени, може да се прилагоди на должината според големината на вашиот зглоб.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите