.

.

SADUORHAPPY Washcloths Не Држи Масло Корални Сомот Виси Рака Крпи Кујна Dishclout Ткаенина за Чистење Јадење Крпа Платно

SADUORHAPPY Washcloths Не Држи Масло Корални Сомот Виси Рака Крпи Кујна Dishclout Ткаенина за Чистење Јадење

DEN 54.72

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сомот.Оваа страна е мека крпа, удобно, можат да се заштитат децата на кожата.Исклучителна lanyard дизајн, достапен во кујна, бања, итн., речиси секаде ви се допаѓа.Светла и убава модел, децата ќе падне во љубов со миење на рацете.Деликатна меки влошки, донесе топло и здравјето на вашето семејство.Ве молиме не заборавајте да им кажете на вашите деца да се мијат својата рака по игра.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : Материјал : Корални velvet Quantity : 1 PCSize : 27*16cm This рака крпа е мека, удобно, можат да се заштитат децата на кожата.Исклучителна lanyard дизајн, достапен во кујна, бања, итн., речиси секаде ви се допаѓа.Светла и убава модел, децата ќе падне во љубов со миење на рацете.Деликатна меки влошки, донесе топло и здравјето на вашето семејство.Ве молиме не заборавајте да им кажете на вашите деца да се мијат својата рака по игра.Пакет Содржина : 1 x Dishclout.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите