.

.

Зелена Заверена Пена Рака Почиста, Мирис-Бесплатно, Јасно, 7.5 оз Пумпа за Шише

Зелена Заверена Пена Рака Почиста, Мирис-Бесплатно, Јасно, 7.5 оз Пумпа за Шише

DEN 415.44

Износ
Во продавницата.

Производ SKU : GOJ571506 EA.Блага, јасна формула е ефективно, но сепак нежно во кожата.Луксузен пена формулација.Eco Logo уверение за намалување на влијанието врз животната средина.Блага, biodegradable пена сапун формула која е сертифицирана со Зелено Печат� и Eco Logo� да ги исполнат нивните заеднички стандард (ГШ-41/CCD-104) за рачно чистење и рака сапуни.На сертификати значи дека производот е темелно оценети за да се исполнат стандардите за да се биде еколошки одговорен без да се жртвува производ перформанси.Лесна формула помага да се промовира чести миењето на рацете.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите