.

.

ОБРЕДИ Сакура Омекнување & Негување Рака Грижа за Поставување Рака Лосион, Рака Мие & Рака Мие Рефил Сет со Цреша & Ориз Млеко

ОБРЕДИ Сакура Омекнување & Негување Рака Грижа за Поставување Рака Лосион, Рака Мие & Рака Мие Рефил Сет со

DEN 717.60

Износ
Во продавницата.

Обновување Страна на Грижа : Вклучува Хидратантен рака мие, целосна големина на рака balm и рака мие рефил.Совршен Додаток на вашиот Почетен : Рака Мие, Рака Balm и Рака Мие Рефил.Луксузен Мирис : природен мирис на ориз во млеко и цреша нежно да го оживее и врати.Се создаде Традиција : Обидете Обновување на Собирање Подарок Сет за зајакнување на придобивките од Ритуалот на Сакура.Од Рутински да Традиција : Start секој ден како нов почеток, и го прослават вашиот убавина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите