.

.

RAD Дигање Ракавици Салата Обука Жените Фитнес Ракавици Ремени Кожа

RAD Дигање Ракавици Салата Обука Жените Фитнес Ракавици Ремени Кожа

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

RAD однапред технологија го прави амара кожни ракавици машина за миење.Артикулирани Гел дланка со стратешки поставени гел спакувани во дигитален.Синтетички Кожа за максимално влијание заштита и оптимална контрола.Рашири "Вентилатор Мрежа" им овозможува на раката и прстите да се наведнуваат природно, додека одржување.Повлечете го јазичето на рачниот зглоб со лиен прилагодливи Рака и во светот за лесно отстранување.Доаѓа како пар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите