.

.

Newmind Фитнес Кревање Neoprene Костец Ракавици 1 Пар Тежина Кревање Обука Ракавица Тренингот Салата Дланка Вежба Ракавици Мажи & Жени Зафат Подлога Не Се Лизга

Newmind Фитнес Кревање Neoprene Костец Ракавици 1 Пар Тежина Кревање Обука Ракавица Тренингот Салата Дланка

DEN 228.96

Износ
Во продавницата.

* Направени од neoprene материјал, носат-отпор и да дише. * Многу лесен за употреба, прави вашите раце флексибилни и пот абсорбента перформанси чува вашите раце дише. * Совршен избор за дигање, barbell обука, велосипедизам, телото зграда вежбање и фитнес тренингот фитнес. * Ергономски дизајн заштита на дланка и не се намали флексибилноста и удобност во исто време. * Не се лизга дланка подлога, обезбедува максимална заштита за вашите раце.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од neoprene материјал, носат-отпор и да дише. - Ергономски дизајн заштита на дланка и не се намали флексибилноста и удобност во исто време. - Не се лизга дланка подлога, обезбедува максимална заштита за вашите раце. - Многу лесен за употреба, прави вашите раце флексибилни и пот абсорбента перформанси чува вашите раце дише. - Совршен избор за дигање, barbell обука, велосипедизам, телото зграда вежбање и фитнес тренингот фитнес.Спецификација : - Материјал : Neoprene Size Табела : Големина : 12x11cm/4.72x4.33inch Thickness : 6mm/0.24 inch Package Вклучува : 1 Пар Тежина Кревање Костец Gloves Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметрите на производот

- Material:
Neoprene
Size Chart:
Size:
12x11cm/4.72x4.33inch
Thickness:
6mm/0.24inch
Package Includes:
1 Pair Weight Lifting Grips Gloves :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите