.

.

iPhone 5S Случај,iPhone SE Случај,Gift_Source Тенок Тенка Гума Шок-Апсорпција Браник Случај Флексибилни Меки Силиконски Гел TPU Заштитна Анти-Нула Назад Покритие за iPhone SE/5/5s [Роуз

iPhone 5S Случај,iPhone SE Случај,Gift_Source Тенок Тенка Гума Шок-Апсорпција Браник Случај Флексибилни Меки

DEN 964.80

Износ
Во продавницата.

Забелешка : Овој случај е одговара за Apple i Phone SE/5/5s ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.е безбеден и заштитен, кој одговара на вашиот телефон совршено.Креативен Дизајн : Уникатни стилски уметност дизајн,Неверојатни Слики со различни бои и точни детали,ве прави вас и вашиот телефон изгледаат модерно и совршено секој ден.Карактеристики : Случај е лесен, тенок и bendable.Телефонот нема да изгледаат обемни, носи го тоа Лесно, совршен монтирање капак штити вашиот уред.Целосна и лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, копче за нечујно, волумен копчиња и нечујно копчето.Вашиот уред останува целосно функционална, кога тоа е во случајот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите