.

.

MOSISO Лаптоп Ракав Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен 2021 2022 М1 Pro/М1 Max A2485/2019-2020 A2141/Pro Ретината 15 A1398, 15-15.6 инчен Лаптоп, Neoprene Акварел Мермер Торба со Мали Случај

MOSISO Лаптоп Ракав Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен 2021 2022 М1 Pro/М1 Max A2485/2019-2020 A2141/Pro

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

31 инчен (L x W x H).6; компатибилен со HP Знак/Павилјон x360 15.Иста боја како голема ракав торба, хармонија и стилски.Ексклузивно трендовски дизајн, исто така, дава вашиот уред функционална уште модерен изглед, и ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.42 инчен (L x W x H).Изградени со модерен тенок и лесен дизајн за да се приспособат секојдневна употреба и потребите за заштита.6, компатибилен со Acer Стремат 3/5/7 15.Иста боја како голема ракав торба, хармонија и стилски.Посебни акварел мермер лаптоп ракав кеса за да се покаже вашата личност.Оваа заштитна сметководствена ракав случај покрие торба со мала торбичка е идеален за вас да се земе вашиот лаптоп надвор.Оваа MOSISO заштитна лаптоп ракав торба е направен од neoprene материјал, тенок, мала тежина, која е многу издржливи, не esaily скршени.MOSISO Акварел Мермер Neoprene Лаптоп Ракав Торба со Мали Букви.6; Компатибилен со Dell XPS/Прецизност/Vostro/географска Ширина 15.Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.Компатибилен со Mac Book Pro 16 инчен 2021 2022 A2485 М1 Pro/М1 Max со Допир ID, компатибилен со Mac Book Pro 16 A2141 2019 2020, компатибилен со Mac Book Pro Ретината 15.Тенок и лесен; не масовно на вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец, или други торба.12 инчен (L x W x H); надворешна димензија : 6.Оваа елегантна професионален дизајниран лаптоп ракав ги штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Дополнителни мали складирање торба торбичка за складирање глувчето и слушалка. Големите ракав торба ви овозможува да го носат вашиот лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер во уникатно елегантен стил.Дополнителни мала торба торбичка внатрешна димензија : 5.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите