.

.

iPhone 13 Мини Случај со Националното Знаме Шема (Колумбија), Транспарентен, Убави, Трајни и Тенок и Лесен Дека го Заштитува Вашиот Телефон од Оштетување

iPhone 13 Мини Случај со Националното Знаме Шема (Колумбија), Транспарентен, Убави, Трајни и Тенок и Лесен

DEN 643.20

Износ
Во продавницата.

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13 Мини, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ставање на ред.Овој телефон случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, лесни, транспарентен, убава, но, здрав и заштитни.Телефонот случај е инспириран од државните знамиња од различни земји, ве молиме потврдете го избраниот дизајн пред поставување на својата цел.Постои само еден телефон во случај на пакет, нема други додатоци.Ако сакате да знаете повеќе за производот или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите