.

.

DOOGE за iPhone 12 6.1 Водоотпорен Случај, Magsafe IP68 Заверена Shockproof/Dirtproof/Snowproof Целосна Запечатени со Полно работно Тело Тешки Заштитни Случај со Вграден Екран Заштитник за iPhon

DOOGE за iPhone 12 6.1 Водоотпорен Случај, Magsafe IP68 Заверена Shockproof/Dirtproof/Snowproof Целосна Запечатени

DEN 736.56

Износ
Во продавницата.

Shockproof надмине Воена Стандард 810 G-516, заштита на вашиот i Phone, дури и по 1000 пати се откажат од 6.Поддршка за Безжично Полнење и го заштитува вашиот iphone било каде и било кога. Ве молиме потврдете го инсталацијата е успешна пред да влезат во вода Доколку Имате Било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, Ние Ќе Ви Помогнат.Нашиот случај е направен од висок квалитет на животната средина пријателски материјал кој е scentless и безопасни за вашето здравје.8 ft(3 M), Нема истекување или оштетувања од вода, Заштита од вода, ветер, шок, пад, прашина и гребнатини итн.6 ft/2 M висина, и вашиот екран ќе бидат заштитени благодарение на екранот заштитник, обезбедува совршена јасност допир искуство и целосен екран на допир за заштита. [IP68 Водоотпорен] - Направен од високо-издржлива пластика и топ-ниво TPU материјал за долго долго време користење.Целосна подводните под длабочината на 9. [За Повеќето Ситуации] - Споредбено потенки и полесни тело бидете сигурни дека лесно предавање и контрола, право во различни активности и околини како што се кампување, пливање, пешачење, плажа, kayaking и скијање и сл.Лесен пристап до сите порти, копчиња, камери, што зборуваат и mics, па на вашиот телефон можат да работат течно.Го ставите телефонот во внатрешноста на предниот слој случај 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите