.

.

Antetek Компактен за Носење Носителот на Хард-Школка Складирање Кутија,Случај Компатибилен со Apple Молив 1 и 2 на Генерација,Складирање Кутија со Капак за iPad Молив,Носит?

Antetek Компактен за Носење Носителот на Хард-Школка Складирање Кутија,Случај Компатибилен со Apple Молив 1

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

СПЕЦИФИКАЦИИ.Дизајниран за Apple Молив 1 и 2 на Генерација, Молња адаптер, молив капа, и екстра молив совет.Нејзините ќе ви донесе одличен начин да се задржи сè организирани, но НЕ се ВКЛОПУВААТ ВО МОЛИВ СО РАКАВ НА.АПЛИКАЦИЈА.СОВРШЕН ПОДАРОК за секој Молив корисник!Одлично за РОДЕНДЕН ПОДАРОЦИ за своите сакани и подароци за време на сезона – особено БОЖИЌ за порибување stuffers!Премиум силикони може да се мијат и вашиот пријател ќе ви се љубовта.МАТЕРИЈАЛ.Надворешноста е направена од мет ABS, со заштитен капак.Внатрешноста е изработена од мек силикон материјал, го заштитува вашиот Apple Молив од гребнатини, нечистотија, шокови и други дневни штети и чува сите додатоци се вклопуваат удобно во сопствената прегради.ПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДОТ.Fashoin и компактен, направете го тоа лесно да се вклопи во вашиот ранец, рачна ташна или гласник торба.Погоден за патување и складирање.И да ја задржите вашиот Apple Молив секогаш заштитени.Додадено магнети систем на средината и на двете страни на полето за безбедно чување на Apple Молив додатоци.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, барање за наплата во рок од 60 дена по нејзиното купување е гарантирана за било каква причина.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Можете исто така да ги прилагодите на вашите сопствени персоналните шема.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите