.

.

fitBAG Издржи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia S LT26i. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Издржи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia S LT26i. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка

DEN 1507.20

Износ
Во продавницата.

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia S LT26i.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia S LT26i без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите