.

.

Allinside 13-13.3 Лаптоп Ракав Случај со Додаток Торбичка за MacBook Air 13 2010-2020 (A1932 A2179 A2337 М1 A1369 A1466) / MacBook Pro 13 2012-2020 / Pro 13 CD-ROM-от (A1278), СТП Кожа, Темно Зелена

Allinside 13-13.3 Лаптоп Ракав Случај со Додаток Торбичка за MacBook Air 13 2010-2020 (A1932 A2179 A2337 М1

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Меки кадифени обвивка ја штити вашиот лаптоп од гребење и судир.84 инчи (L x W), внатрешни димензии : 13.со Mac Book Air 13 2018-2020 (A1932 A2179 A2337 M1).Внатрешни димензии : 13.Фунти димензии : 6.ЛЕСЕН и ТЕНОК ОДГОВАРА : Тоа им овозможува на оваа 13-13.ВНИМАТЕЛЕН ДОДАТОЦИ ТОРБИЧКА : исто така Постои некој додаток заштитна кеса за чување на вашиот апарат, глувчето, слушалка, или други периферни.со Mac Book Pro 13 2016-2020 (A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 со A1706 A1708).со Mac Book Air 13.со Mac Book Pro 13 со CD-Rom-от(A1278).3" 2010-2017(A1369, A1466).Можете да ги зачувувате вашите полнач, глувчето, слушалка и така натаму, така што тие нема да лежат расфрлани во чанти.3 инчен лаптоп ракав е дизајниран да биде модерен, стилски но концизен изглед.Вие не само што може да се земе само тоа да биде најмногу стилски девојки или момчиња на улица, но, исто така, го стави во чанти за да се намали телесната тежина за вашите раце.3 2010-2020 (A1932 A2179 A2337 М1 A1369 A1466) / Mac Book Pro 13 2012-2020 (A1425 A1502 A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708)/ Pro 13 со CD-ROM-от (A1278).3 инчен Mac Book ракав да се врши сам или се лизга во ранец, рачна ташна, торба, briefcase, или куферот, и нема да додадете премногу тежина, со повеќе погодност на училиште, канцеларија или при патување.Додатоци торбичка е, исто така, considerately смисли.Надворешни димензии : 13.МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ : Плик дизајн со невидливи магнетни затворање обезбедува вашиот уред, правејќи го лесно и брзо да се стави на вашиот лаптоп или да излезат и спречување тоа од лизгање надвор.Allinside лаптоп ракав е дизајниран и изграден за да биде удобно, убави и безбедно, понудата ќе идеално решение за патување, бизнис, и слободно време.06 инчи (L x W).со Mac Book Pro 13" Retina Екран 2012-2016(A1425, A1502).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите