.

.

EYZUTAK Случај за Google Пиксели 6, Премија Кожа Флип Паричникот Случај со Картичка Слотови Носителот Потпирач за Рака на Рака Mandala Половина Цвет Дизајн Врежана Shockproof Покр

EYZUTAK Случај за Google Пиксели 6, Премија Кожа Флип Паричникот Случај со Картичка Слотови Носителот Потпирач

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен Модел : Специјално дизајнирани за Google Пиксели 6. Целосна Тело за Заштита на - Направени од издржлив,флексибилни Синтетички СТП Кожа и TPU Материјали,со која ќе се обезбеди вашиот уред од сите капка и испакнатините.Картичка за Складирање - Изградена во Картичката Слотови и Пари Џебови,нема потреба да носи тежок паричник.Исто така, на Магнетни Затворањето може да се заштити вашиот телефон,картички и готовина.Hands-free Стојат Функција - На штандот функција ви овозможува да го поставите вашиот паметен телефон во совршена положба за гледање или читање.Прецизни Cutouts - Прецизни cutouts направат лесен пристап до сите порти(копчиња, камери, звучници, и mics) и функции лесно, без отстранување на случај.Најновата специјална mandala случај за Samsung S8/S8 Плус/S9/S9 Плус/S10/S10 Плус .Мулти-функција паричникот телефон случаи, магнетни затворање, мирување на функцијата, за прецизно сечење, со полно тело, заштита, shockproof заштитна маска.Тенка паричникот стил СТП кожа телефон случај.Заштитната маска има картичка слотови во кредитна картичка формат e.г.за возачка дозвола, банкарската картичка, кредитна картичка, ID итн.Исто така, мобилен телефон случај има оддел за пари функционалност.Мобилниот телефон заштитна маска има практични стои со стојат функција.Ова го прави лесно да се постави за да се види видеа или разговарате со пријателите. (Магнетни затворање)флип телефон случај има магнетно затворање во размавта со која капакот може да биде затворена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите