.

.

Skinit Про Телефон Случај Компатибилен со iPhone X - Официјално Лиценцирани МАК Синсинати Bengals Отцепување Дизајн

Skinit Про Телефон Случај Компатибилен со iPhone X - Официјално Лиценцирани МАК Синсинати Bengals Отцепување

DEN 2196.00

Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани Синсинати Bengals МАК i Phone X Случај.Изграден За Максимално, Храбар i Phone X Случај Заштита.Мастило Исполнет Синсинати Bengals Телефон Случај Графички.Висок Сјај Отпорен на Гребење на Кожата за Да се Спречи Секојдневно i Phone X Носат & Солза.Двоен Слој за i Phone X Случај Заштита.Тешко Школка Надворешен, Шок Апсорбирање Внатрешни Работи.Синсинати Bengals i Phone X Pro Случај комбинира со двоен слој за случај за заштита на компатибилен со било i Phone X. Кој шок-апсорбирање на мека на допир внатрешни работи и трајни хард-школка надворешен кој храбар Синсинати Bengals Отцепување графички.Секој Skinit Про Синсинати Bengals телефон случај користи 3 D технологија на печатење за богати и живописни бои.Како финален заштитен слој, на Skinit Про Телефон Случај компатибилен со i Phone X - Официјално Лиценцирани МАК Синсинати Bengals Отцепување Дизајн е запечатен со трајни нула и scuff отпорни висок сјај слој, кој е изграден за да трае секојдневно носат и солза.Купи службен Синсинати Bengals Отцепување Про Случај со Skinit за вашиот i Phone X денес и да го направи тоа твое!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите