.

.

Casepax 13.3-Инчен Тенок Поместена Лаптоп Ракав за Носење Компјутер Торба со Додатоци Џеб за Chromebook Лаптоп MacBook Air Pro, iPad Про Таблета, SL-12769A-13S Сива

Casepax 13.3-Инчен Тенок Поместена Лаптоп Ракав за Носење Компјутер Торба со Додатоци Џеб за Chromebook Лаптоп

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Слим, компактен и shockproof лаптоп ракавот е совршен за до 13.3-инчен лаптопи без непотребни големо.Внатрешниот меур пена баласт за екстра shockproof заштита.Со врвот отворање патент мазно и лесно да пристапите до вашиот лап-топ компјутери; Предниот џеб за додатоци за кабли, слушалка, мобилен телефон, моќ банка .итн.Надворешни димензии : 13.75 x 10.21 x 0.59 инчи / 350 x 260 x 15 mm; Внатрешни димензии : 13.56 x 9.63 x 0.47 инчи / 345 x 245 x 12 mm.Casepax е професионална заштитни случај производителот специјализирана за проектирање и производство на разни носење на решенија, вклучувајќи гласник торби, ранци, чанти и повеќе.Наша цел е да им обезбеди на повеќето достапни, високо-квалитетни производи кои се исто така на повеќето иновативни на пазарот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите