.

.

FKELYI Животинско Dragonfly Печатени Кола Пред Ознака Универзална Табличка Рамка Одговара на Повеќето Возило Декоративни Алуминиум Лиценца Плоча Држач/Маска,12.2 X 6.3 Инчи

FKELYI Животинско Dragonfly Печатени Кола Пред Ознака Универзална Табличка Рамка Одговара на Повеќето Возило

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Пакет : Вклучува 2 Парчиња Табличка Рамка и секој вклучува 4 Завртка Капи,4 Навртки,4 Капси.Материјал : Направен од Висока Јачина Алуминиум-водоотпорен,рѓа-доказ,не исчезнува,трајни и одговара на сите временски услови.Големина : стандард големина 12.2 X 6,3 инчи за САД/Канада возила табличка рамка со 4 дупки,Универзална одговара за автомобил,камион,RV, приколката.Овој обичај регистарски таблички со супер остри бои и модел, нашите високо квалитетни плочи се цврсти и отпечатена на трајни metalwith премиум мастила дека се спротивстави на животната средина,печатени со состојбата на техниката, дигитално печатење технологија за да се обезбеди години на издржливост,Не Исчезнува.Лесен за Инсталација : Нашата табличка рамки и капаци доаѓаат со 4 дупки пред-drilled за совршено да се вклопи вашето возило.Едноставно завртка до предниот или задниот дел на вашиот автомобил.Оваа табличка рамка направена од Алуминиум со стандардна монтажа дупки.Водоотпорен,Анти- ' Рѓа,времето отпорни и многу издржливи.Големина 12.2 X 6,3 инчи со Завртка Капи за брзо и лесно монтирање на,одговара на вашиот автомобил, камион, приколка или RV.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите