.

.

NAS620-C5 / #5 Мили-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија од Нерѓосувачки Челик / DFAR во Согласност (КОЛИЧИНА: 10,000 компјутери) произведено во САД

NAS620-C5 / 5 Мили-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија од Нерѓосувачки Челик / DFAR во Согласност (КОЛИЧИНА:

DEN 278.40

Износ
Во продавницата.

Рамни Подлошки.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Делови се DFAR согласност. 300 Серија Не ' Рѓосувачки Челик.Бесплатни Производителот Сертификација на Располагање. #5 NAS620 Воена Рамни Подлошки 300 Серија не ' Рѓосувачки Челик DFAR (КОЛИЧИНА : 10000), со Дијаметар : #5.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите