.

.

UNICROSS Бизнис Патување лаптоп Ранец, Ексклузивни Ткаенини: Отпорни на Вода, Трајни, Удобни и Елегантни, се Вклопува до 17 лаптоп, за Жени и Мажи, Колеџ, Училишта, Момчиња

UNICROSS Бизнис Патување лаптоп Ранец, Ексклузивни Ткаенини: Отпорни на Вода, Трајни, Удобни и Елегантни, се

DEN 744.00

Износ
Во продавницата.

Отпорен на вода & Повеќенаменски : 17.Оваа Екстра Голем Ранец за Лаптоп е Вашиот Најдобар Другар, во Разни Прилики Како Бизнис Патувања, Меѓународни Патувања, Викенд Getaways, Училишниот живот, Колеџ, Шопинг, Датира, Кампување или Пешачење, Било Отворен и Затворен Активности.Совршен за бизнис патување, професионални канцеларија работи, како и други активности на отворено.Пространа Џебови : Ова здрав лаптоп туристички ранец, има посебна лаптоп оддел за i Pad, било каков вид на лаптоп(големина до 17.Отпорни ранец за колеџ и средношколци.Бизнис Патување лаптоп Ранец, Ексклузивни Ткаенини : Отпорни на Вода, Трајни, Удобни и Елегантни, се Вклопува до 17" лаптоп, за Жени и Мажи, Колеџ, Училишта, Момчиња и Девојки.Отпорен на вода & Повеќенаменски : 17.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите