.

.

Orvilly Ранец за Лаптоп Чанта за Жените, Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag, Работа Шопинг Мала Торба мала Тежина За Мажи, Девојки и Момчиња Студент О

Orvilly Ранец за Лаптоп Чанта за Жените, Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag, Работа

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Ранец е помалку од 1 фунта. 【ДИМЕНЗИЈА & ОДДЕЛ】главната преграда може да се одржи 14 инчен лаптоп, таблет, очила, паричник, копчиња, слушалки, моќ банка, мобилен телефон, документи, облека, крпи, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите