.

.

Платно Училиште Лаптоп Ранец , Трајни Rucksack, Патување Лаптоп Торба, за Мажи Жени Сива Фабрика Директно

Платно Училиште Лаптоп Ранец , Трајни Rucksack, Патување Лаптоп Торба, за Мажи Жени Сива Фабрика Директно

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

Издржливи капацитет е 28 Литри.Можете да pack сè што сакате кога патуваат и проучување.Удобно & Прилагодливи : Прилагодлив рамо ремени и задната страна доаѓа со удобно и дише згусне дизајн, ублажува стресот на вашето рамо цело време.Задебелување на дното штити вашиот работите на подобро.Корисни Џебови за да ги организирате вашите елементи : Еден надворешен патент џеб се вклопува до телефонот, и моќ банка, други мали уреди и дневни потреби.Две внатрешни работи пакети за вашиот пенкала, копчиња, паричникот или други приватни малку предмети.Подобро Рака мие со собна температура.Висат да се исуши и да ги чува во вентилирани место наместо на изложување на сонце.Крај на боја може да се разликуваат од сликите се должи на компјутер поставувања, светлина средина и екранот.Сите димензии се рачно мери, со разлика во мерниот метод, ве молиме овозможи 0.3-1.2 инчи грешка во големина на маргина.Ако имате било какви прашања или торба со било каков проблем, ве молиме не двоумете се да овозможува да знаат преку е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат.Инструкции за перење : .Подобро Рака мие со собна температура.Висат да се исуши и да ги чува во вентилирани место наместо на изложување на сонце.Белешки : .Крај на боја може да се разликуваат од сликите се должи на компјутер поставувања, светлина средина и display All големини се рачно мери, со разлика во мерниот метод, ве молиме овозможи 0.3-1.2 инчи грешка во големина margin If имате било какви прашања или торба со било каков проблем, ве молиме не двоумете се да овозможува да знаат преку е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите