.

.

Modoker Надгради Теал Гроздобер Лаптоп Ранец Колеџ Училиште Bookbag за Жените и Мажите, Тенок Патување Лаптоп Ранец со Полнење преку USB Порт Компјутер Торба Секојдневен Ruc

Modoker Надгради Теал Гроздобер Лаптоп Ранец Колеџ Училиште Bookbag за Жените и Мажите, Тенок Патување Лаптоп

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. . ★ Dimision : 11.8"L x 15.8"H x 6.8"W; Капацитет : 30 L; Одговара за Лаптоп до 15.6 Инч. ★ Функција Ажурирање : Додавање на една Страна Џеб со Flannelette Материјал; Користење на Квалитет Flannelette, страничниот џеб е мека доволно за да се спречи вашиот електронски уред од гребење.Исто така, тоа може да биде независна lint оддел да ги задржи вашите раце топли. ★ Полнење преку USB Порт Ранец; Со надворешни полнење преку USB порта 7 Прегради за да се спаси yourbelongs добро.Ранец рака е добро поместена и прилагодливи за да одговара на вашето тело.Удобно колеџ ранец на грбот. ★ Отпорен на вода Ранец; Направен од Висок квалитет на 600 D Најлон Ткаенина, Modoker Ранец е Лесен, Нула-отпорни, Анти-солза & Анти Вода Јавните. 3) Против Rucksack Ранец - Hight квалитет 600 D Најлон Ткаенина Материјал понуда Modoker Ранец со функција на нула-отпорни, анти-солза & отпорен на вода. 4) Добро поместена.На прилагодливи и поместена рамо ремени ќе одговара на вашите рамена како удобни перници. 1 x Главната Преграда со патент.Чувајте ги дневните предмети како облека, папка, книги, списанија, моќ банка итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите