.

.

Orvilly Ранец за Лаптоп Чанта за Жените, Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag, Работа Шопинг Торба мала Тежина За Мажи Жени Девојки и Момчиња Студент О?

Orvilly Ранец за Лаптоп Чанта за Жените, Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag, Работа

DEN 910.80

Износ
Во продавницата.

【ДИМЕНЗИЈА & ОДДЕЛ】главната преграда може да се одржи 14 инчен лаптоп, таблет, очила, паричник, копчиња, слушалки, моќ банка, мобилен телефон, документи, облека, крпи, итн.Два странични џебови може да се приспособат на чадор, вода во шишиња, итн. 【Водоотпорен МАТЕРИЈАЛ】Овој ранец е ергономски дизајн и направени од водоотпорен и издржливи полиестер ткаенини.Ткаенината е мека, удобно, дише, anticrease и не е лесно да се процени.Овој ранец е погоден за на училиште, на работа, шопинг, за бизнис патувања, екскурзии.Ранец Димензија : 14.Ранец е помалку од 1 фунта.Силен и Здрав.Страна пијат џебови доволно голема за да ги зачувувате вашите шише за вода ,кафе кригла или fold-можност чадор.Ранец е стилски и висока вредност, за да се исполнат вашите желби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите