.

.

Вуду Тактички 15-9752 17 Делукс Лаптоп Ранец Биро за Патување/EDC

Вуду Тактички 15-9752 17 Делукс Лаптоп Ранец Биро за Патување/EDC

DEN 3430.80

Износ
Во продавницата.

17" рамо капка.Unzips да стане преносни канцеларија.Внатрешни џебови и на организаторите.Дополнителни надворешните џебови.Прибл.главната преграда капацитет 18 литри.Кога ќе треба компактен и лесен мобилни теренски канцеларија или само треба да се земе вашата работат заедно додека патувате, Вуду Тактички е за 17" Лаптоп Ранец Биро е идеално решение.Оваа солиден ранец е дизајниран за безбедно извршување 17" лаптоп со заштитна подлога во внатрешноста за нула-бесплатен простор за складирање.Пакет unzips да стане преносни канцеларија со сите гости и перформанси сакате кога и каде е потребно.Повеќе за внатрешни џебови чувајте ги сите ваши документи, пенкала, и снабдувањето на организиран и лесно на дофат на раката.Дополнителни надворешните џебови се одлични за периферни уреди, електрични кабли, резервната моќност или чување и други критични опрема.На поместена периметар го штити вашиот лаптоп додека засенчување на екранот од директна сончева светлина.Вуду Тактички има исто така додава облачно летаат и отстранлив ладење подлога (црн материјал под лаптоп) за екстра ниво на заштита од елементи.Конечно, сокриени прилагодливи поместена рамо подигнат со неметални брзо ослободување токи ви овозможува да ги конвертирате во удобен и удобно ранец за hands-free носат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите