.

.

Најк Комунални Топлина Обука Ранец, CK2674-010

Најк Комунални Топлина Обука Ранец, CK2674-010

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

На zippered главната преграда отвора широк и рамен и има внатрешна мрежа џеб.Mesh страна пошта одговара на 32-унца шишиња со вода, па можете да останете хидрирани.Една поместена, zippered ракав има лаптоп до 15".Прилагодливи рамо ремени со Макс Воздух амортизирање се направи тоа удобно да се носат.Димензии : 19" H x 12" W x 6" Г Најк Комунални Топлина Ранец држи вашиот опрема безбедна за секаков тип на авантура ќе се справи.Една поместена назад ракав одговара на еден лаптоп, и надворешен ремени нека го прикачи бенефиции со carabiner клипови.Рамо ремени со Макс Воздух амортизирање се задржи удобно за долги дестинации сметководствена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите