.

.

COODIA Нозете Надвор Пред Миленичиња Куче Превозникот Пред Градите Ранец домашно Милениче Мачка Кутре Tote Носителот Торба Прашка Отворено

COODIA Нозете Надвор Пред Миленичиња Куче Превозникот Пред Градите Ранец домашно Милениче Мачка Кутре Tote

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Пред пакет дизајн полесно за вас да се грижи за вашето домашно милениче.Можете исто така да се земе како ранец.Главата дизајн, да се одржи на целата милениче и да ги споделите вашето домашно милениче да уживаат во добра прошетка додека го држите рацете да ви бидат слободни.За полесно да се носат со патент на двете страни.Вграден-во safe заклучување за да ја заштитите вашите миленици од flopping.Одлично за велосипедизам, на патување, на шопинг, и одење отворено со вас милениче.Начин на-А : Можете да одвои мал назад рака и да се премине на главниот ремени на грб.На овој начин, можете да го добиете на построги и на пет остане високо во предните.Начин-Б : исто така, Можете да го користите smal рака да тесни главната ремени и да ги спречи да падне на вашето рамо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите