.

.

BOSTANTEN Мажите Кожа Ранец 15.6 Ранец за Лаптоп Патување Канцеларија Торба Голем Капацитет Колеџ

BOSTANTEN Мажите Кожа Ранец 15.6 Ранец за Лаптоп Патување Канцеларија Торба Голем Капацитет Колеџ

DEN 458.64

Износ
Во продавницата.

100% Сосема Нов Нето тежина : 3.13 lb (1.42 kg);.ГАРАНЦИЈА BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и најдобра по-продажба на услуги, со цел да се реши било какви прашања или проблеми при користење на ранец чанта.Ако постои некое прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас и да го оставите порака дека ние ќе ги провери и одговор 24 часа на ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите